درهای فولدینگ

انواع درب اتوماتیک، درهای فولدینگ که در کشور با نام درهای  اتوبوسی ، آکاردئونی و تاشو در بازار ایران شناخته شده است می توانند به عنوان جداکننده داخلی یا خارجی اتاق استفاده شوند. اکثر این درها دارای قاب هایی از جنس چوب، آلومینیوم یا upvc هستند. آنها می توانند به صورت داخلی یا خارجی باز و جمع شوند. از مهم ترین مزایای این درها میزان باز شدن آنهاست که میتوانند به اندازه 90 درصد پهنای دهنه ی ورود و خروجی را فضای ازاد برای عبور قرار دهند. سرعت باز شدن این درها خیلی زیاد است و انتخاب مناسبی برای فضاهای پرتردد است.

 در رول آپ

درب اتوماتیک کرکره ای به دلیل اینکه از بالا جمع می شود درب اتوماتیک رول آپ نام دارد. برای دربهای فروشگاه ها، مجتمع های پارکینگی و آپارتمان ها و حتی خانه های کوچک استفاده می شود.

در رول آپ گزینه ای ایده آل برای مشاغلی است که به دنبال درب قابل اطمینان، سنگین و کم مصرف برای کسب و کار خود هستند. این نوع در سقفی دارای یک پرده فلزی است که به صورت غلتکی در می آید. در رول آپ فاقد مسیر، چرخ ، لولا و کابل است. در نتیجه ، به تعمیر و نگهداری کمی نیاز دارد. همچنین از آنجا که به سقف متصل نمی شود ، فضای کمتری را اشغال می کند.

 

در سکشنال

این در مشابه درهای رول آپ است با این تفاوت که تکه های در،  در حقیقت بزرگتر از رول اپ هستند. این در کرکره ای است که از از چند پنل آلومینیومی و یا پلی کربنات و… تشکیل شده است که توسط لولاهای فولادی به یکدیگر متصل می شوند که عموماً برای پارکینگ استفاده می شود

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *