درب شیشه ای بدون قاب چیست؟

درب شیشه ای بدون قاب با ایجاد یک صفحه شیشه ای ضخیم ، بسته به اندازه ، که معمولاً به یک قاب شیشه ای بدون قاب (یک سری صفحه های شیشه ای در کناره ها و بالای درها ) آویزان می شوند ، ساخته می شوند .

مزایای استفاده از درب شیشه ای فریم لس

 • طراحی همه جانبه و شیک در زمینه های تجاری، هتل،مراکز تفریحی یا مسکونی.
 • حفظ نور فضا به صورت کاملتر.
 • ارائه امکان دسترسی بیشتر بصری به بازدید کنندگان .
 • هدیه احساس مدرنی بودن به محیط مسکونی و تجاری.
 • مناسب برای استفاده در فضای داخلی یا خارجی با اتصالات مشخص شده، دسته ها، لولا ها و مکانیسم های باز و بسته شدن .
 • تولید و نصب متناسب با نیازهای فردی .
 • سازگاری کامل با همه محیطها.
 • امکان ارائه به صورت سیستم دستی و اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک .
 • امنیت بالا قفل الکتریکی، انرژی کارآمد.
 • نصب آسان.
 • طراحی متناسب با استانداردهای جدید.
 • کمتر و مناسب تر بودن قیمت آن نسبت به سایر درب های شیشه ای.
 • افزایش نور محیط و در نتیجه کاهش مصرف انرژی .
 • سیستم از بلبرینگ و غلتک استفاده نمی کند. بنابراین تعمیر و نگهداری را به حداقل می رساند.
 • شیشه های سکوریتی دارای مقاومت بالایی است. و امکان شکسته خود به خودی در آنها وجود ندارد. مگراینکه تحت فشار در بخش لبه ها و یا وجود ترک در آنها وجود داشته باشد.
 • شیشه های سکوریتی به هنگام شکسته شدن تنها خورد میشوند.و فرومیریزند و امکان پاشیدگی در انها وجود ندارد.
 • درزگیری با موادی چون سیلیکون های استراکچر یا چسب های پلی یورتان صورت می گیرد.

انواع درب های شیشه ای بدون قاب

درب های شیشه ای کامل

درهای شیشه ای کامل با لولا و دسته اهرم برای قرار دادن یک درب شیشه ای در یک درب استاندارد استفاده می شود. درهای شیشه ای کامل راهی آسان برای جایگزینی درب های چوبی با درهای شیشه ای است. لولا ها و صفحات ضربه ای قفل کاملاً در قاب درب معمولی قرار می گیرند.

درهای شیشه ای بدون قاب طرح دار

درب های فریم لس می توانند در طرح های مختلف و اختصاصی تولید شوند.

درب های شیشه ای بدون قاب کشویی

درب های شیشه ای بدون قاب نیز می توانند در گزینه درب شیشه ای کشویی قرار بگیرند.مجموعه ای از ابزار ، دسته ها و لوازم جانبی کشویی با کیفیت برتر را انتخاب کنید.

چرا درب شیشه ای سفارشی را انتخاب کنید؟

درب های شیشه ای حالتی شیک و مدرن می دهند که متناسب با هر فضای داخلی خانه است. درهای شیشه ای می توانند خانه شما را دگرگون کنند و به شما نور کافی و مناسب را هدیه دهند. شما می توانید بر اساس نیاز خود به هر اندازه ای سفارش اختصاصی داشته باشید.

نور ، به ویژه نور طبیعی ، یکی از مهمترین موارد در طراحی داخلی معاصر است. نور خورشید به سلامتی ما کمک می کند ، فضاها را جذابتر می کند و عامل مهمی در طراحی پایدار است. علاوه بر این ، نور طبیعی می تواند باعث بزرگتر و وسیعتر نشان دادن فضای اتاق نسبت به آنچه در حال حاضر است ، شود.

درب های شیشه ای در طراحی داخلی خانه در سراسر اروپا امری عادی است. در ایران فقط در رابطه با مغازه ها و دفاتر به آنها فکر کنیم. لزوماً اینگونه نیست ، زیرا درهای شیشه ای کاربردی ، سازگار و دارای گزینه های سخت افزاری گسترده ای هستند.

طیف وسیعی از گزینه های شیشه ای و گزینه های سخت افزاری توانایی ایجاد ویژگی منحصر به فرد متناسب با هر خانه را فراهم می کند. درب های شیشه ای شفاف بی انتها هستند ، درب های شیشه ای ساتن(غیر شفاف) حریم خصوصی را فراهم می کنند ، و طرح های ماسه ای منحصر به فردی را ایجاد می کنند.

چگونه می توان برای درب شیشه ای اندازه گیری کرد؟

این که آیا شما درب چوبی را با یک درب شیشه ای کامل جایگزین می کنید ، شیشه ای بدون قاب را در یک جداره دیواری جدید نصب می کنید ، یا درب شیشه ای کشویی را در نظر می گیرید ، برای انجام هر کدام از آنها نیاز دارید درب شیشه ای خود را در اندازه مناسب قرار دهید.

اندازه گیری ها همیشه باید بسیار دقیق باشد. ما با توجه به انتخاب سخت افزار شما ، اندازه های لازم را تنظیم خواهیم کرد. لطفاً از راهنماهای اندازه گیری درب شیشه ای ما استفاده کنید و اگر از چیزی مطمئن نیستید ، لطفاً با ما صحبت کنید زیرا خوشحال می شویم که شما را راهنمایی کنیم.

آیا نصب درب های شیشه ای آسان است؟

درب های شیشه ای به گونه ای طراحی شده اند که توسط یک فرد ماهر نصب می شوند. درب های شیشه ای می توانند سنگین باشند ، بنابراین توصیه می کنیم نصب توسط دو نفر انجام شود.

اندازه گیری و نصب مناسب و دقیق هنگام نصب درب های شیشه ای ضروری است. مهم است که دهانه [دیوار ، قاب و غیره] برای نصب سخت افزار درب شیشه مناسب باشد. به عنوان مثال ، هنگام نصب درب شیشه ای کشویی بر روی دیوار ، دیوار باید از ساختار جامد برخوردار باشد. این امر هنگام اندازه گیری و محاسبه ارتفاع شیشه باید مورد توجه قرار گیرد.

هزینه درب های شیشه ای چقدر است؟

درب های شیشه ای با توجه به سفارش مشتری و نیازهای فردی ساخته می شوند. نوع شیشه ، اندازه و لوازم جانبی و… بر هزینه تاثیر گذار است. البته بر این موارد هزینه حمل و نصب و مالیات بر ارزش افزوده اضافه می گردد.

تفاوت درب های شیشه ای کامل با درب های شیشه ای بدون قاب چیست؟

درب شیشه کامل برای درب هایی استفاده می کنیم که به همان شکل درب چوبی در یک قاب چوبی یا آستر استاندارد قرار می گیرند. درب شیشه بدون قاب به دیواره صاف متصل می شود. این ممکن است گچ ، کاشی ، چوب و غیره باشد.

آیا درهای شیشه ای بدون قاب ایمن هستند؟

درب های شیشه ای با شیشه های مقاوم ساخته می شوند. تا زمانی که شیشه تحت تأثیر قرار نگیرد ، احتمال شکستن آن بسیار کم است. بعلاوه ، هنگام شکستن شیشه های مقاوم ، آن را به گونه ای خرد می کند که باعث زخم های بزرگ نشود.

درهای شیشه ای باید با همان دقت و توجهی که به هر مورد دیگر با کیفیت بالا توجه می شود ، استفاده شوند. هرگز از نیروی بیش از حد استفاده نکنید و اطمینان حاصل کنید که درهای شیشه ای مطابق دستورالعمل نصب و استفاده می شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *