موانع ایمنی عابر پیاده روشی مناسب برای تعیین مسیر عبور عابر پیاده در محل های خطر آفرین

گاهی نیاز است به علت های مختلف مسیری برای عبور عابرین پیاده تعیین و جداسازی شود. مثلا در جاهایی که عملیات راهسازی و یا ساختمانی در حال انجام است ، اطمینان از ایمنی کامل هر کسی که در مجاورت عملیات گذر می کند ضروری است. این نیاز ایمنی تنها مختص به وسایل نقلیه و رانندگان نمی باشد ، بلکه در مورد عابران پیاده نیز وجود دارد.

راه عبور وسیله نقلیه را با راهبند می توان به راحتی بست و در مورد عابر پیاده ممکن است نیاز باشد علاوه بر بستن با راه بند ، مسیری را مشخص و از جاهای خطر آفرین جداسازی شود . شرکت های مختلف برای رفع این مشکل ، انواع راه حل های کنترل ترافیک عابر پیاده را ارائه می دهند . موانع باید به گونه ای طراحی شوند که از افراد تحت پوشش یا به عنوان عابر پیاده یا سرنشین وسیله نقلیه محافظت ویژه ای داشته و خطر آفرین نباشند. مثلا اگر باید مسیری در کنار حفره ای عمیق ایجاد شود باید مانع طوری باشد که با فشار دست و یا حتی قوی تر حرکت نکرده و خطر آفرین نشود.

موانع عبور عابر پیاده برای محافظت و هدایت عابران پیاده از طریق مناطق خطرناک یا اطراف آن طراحی شده اند ، خواه این خطرات ناشی از مصالح ساختمانی یا ازدحام زیاد باشد. ممکن است از فولاد یا پلاستیک ساخته شده باشند ، اما موانع پلاستیکی مزایای زیادی دارند. این چیزی است که شما باید بدانید.

با افزایش فعالیت های ساختمانی با سرعت سریع ، استقرار موانع جداسازی و ایمن سازی عابر پباده باید متناسب باشد. سرویس ساخت جاده با انجام هرچه بیشتر توجه به این نوع سرویس کنترل عابر پیاده ، وظیفه خود را در جهت رفع این نیاز رو به رشد انجام می دهد.

موانع موقت پیاده روی

در میان موانع پیاده روی که ممکن است استفاده کنیم ، دستگاه های طولی کانال سازی هستند. این سخت افزار مقاوم که در درجه اول برای مناطق شلوغ در نظر گرفته شده است ، یک پیاده رو موقتی برای عابران پیاده ایجاد می کند.این دستگاه کانال ساز نیز به راحتی راه اندازی و مستقر می شود ، متشکل از بخشهای سبک و به هم پیوسته که یک سد طبیعی در دو طرف مسیر پیاده روی ایجاد می کند. وقتی برنامه های فشرده ای رعایت شود ، همه از استقرار سریع این دستگاه ها استقبال می کنند.

مانع پیاده روی فولادی

سد عابر پیاده فولاد گالوانیزه یک راه حل عالی برای مدیریت موقت ترافیک در اطراف کارگاه های شغلی ، جشنواره ها یا رویدادهای ورزشی است. این سد مانع کنترل ازدحام جمعیت Queue Solutions دارای طرحی به هم پیوسته است که آن را با پانل های اضافی برای پوشش گسترده تر سازگار می کند.

این سد عابر پیاده فولادی دارای پایه های پل است ، وقتی روی سطوحی مانند چمن ، شن ، یا شیب قرار می گیرد امنیت را ایجاد می کند. فلز گالوانیزه گرم غوطه وری یک عایق مناسب مقاوم در برابر آب و هوا ایجاد می کند ، به افزایش طول عمر و کاهش خوردگی کمک می کند.

از طریق یک طرح قلاب و حلقه ساده ، هر یک از این پانل ها مستقیماً به موانع متصل می آیند و به ایجاد یک سیستم کنترل گسترده جمعیت کمک می کنند. امروز از این مانع سنگین عابر پیاده فولادی استفاده کنید تا به همه نیازهای امنیتی خود کمک کنید.

مزایای دیوار مانع پیاده روی

 • نرده ارگونومیک راهنمای راحت و مطمئنی را از طریق منطقه کاری ارائه می دهد.
 • قابلیت نصب آسان .
 • از عابران پیاده در برابر خطرات منطقه کاری محافظت می کند.
 • میتوان محل نگهداری قالب دار مانند چمدان برای حمل و نقل و نگهداری ایمن برای آن تهیه کرد.
 • دو رنگ استاندارد موجود: نارنجی و سفید.
 • رنگ های سفارشی در صورت درخواست موجود است.
 • مهار کننده های UV برای به حداقل رساندن از بین رفتن و خراب شدن در آفتاب .
 • ساخته شده از پلی اتیلن با انعطاف پذیری کم
 • انباشته شده برای ذخیره سازی و حمل و نقل آسان
 • با اندازه و انواع مختلف ورق بازتابنده موجود است.
 • قابلیت کنترل میزان تردد عابر پیاده
 • نصب موانع کنترل سریع و آسان در هر مکان انجام می شود.
 • انعطاف پذیری آنها توانایی کنترل تغییر اندازه و شرایط جمعیت را فراهم می کند.
 • هیچ گیره و قفل برای کار وجود ندارد ، فقط یک قلاب ساده و اتصال حلقه ،   اجازه می دهد تا مانع در واحد مجاور قفل شود.

محاسن موانع ساخته شده از پلاستیک

 • موانع پلاستیکی عابر پیاده در انواع انتخاب های رنگی بسیار مشهود وجود دارد که می تواند اهمیت ویژه ای در شب یا در مناطق کم نور داشته باشد. دستگاه های بازتابنده و اخطارهای هشدار دهنده برای ایمنی بیشتر به راحتی اضافه می شوند. از آنجا که این موارد بسیار چشمگیر هستند ، موانع پلاستیکی همچنین مکانی عالی برای آویختن اعلان های اطلاعاتی یا موارد تجاری هستند. دید بالا همچنین برای افراد دارای معلولیت بینایی یک مزیت است.
 • اگر انتظار فشار جمعیت به سد معبر باشد ، پلاستیک کمتر از فولاد باعث آسیب می شود. این موانع مقاومت بسیار بادوام و مقاوم در برابر آسیب هستند ، اما بسیار سبک وزن هستند. آنها با پایه های ضد وزنی موجود در دسترس هستند ، به ویژه برای مناطقی که کودکان ، افراد مسن و افراد معلول در آن رفت و آمد می کنند. در حالی که از ثبات یکسانی با سد عابر پیاده فلزی برخوردار هستند ، مفید هستند.حتی اگر در مجموع سبک تر از سد فلزی باشند. علاوه بر این ، موانع پلاستیکی به راحتی قابل جمع شدن و ذخیره هستند و در صورت نیاز با عجله قرار می گیرند.
 • حصارهای پلاستیکی با طرح های متصل به هم ، راه حل مناسبی برای محصور کردن کامل خطرات کوچک مانند از بین رفتن پوشش سوراخ سوراخ هستند. از آنجا که اجرای آنها بسیار سریع و آسان است ، موانع پلاستیکی راهی عالی برای پاسخگویی به موارد اضطراری جزئی هستند. در هنگام برگزاری یک جشنواره یا رویداد بزرگ ، چند مورد اضافی را در دست داشته باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *