کنترل و عملکرد درب های شیشه ای اتوماتیک

می خواهید اپراتور درب اتوماتیک چگونه کار کند؟ آیا باز شدن اتوماتیک فقط باید از طریق یک دکمه فشار انجام شود یا باید در به طور خودکار از طریق سنسور شود؟ آیا در صورت هشدار آتش سوزی باید باز و بسته شود؟ داشتن تصویری روشن از نحوه عملکرد آن در مراحل اولیه ، طراحی سیستم را تسهیل می کند.

درب اتوماتیک امروزه یکی از پیش فرضهای هر سازه و ساختمانی به شمار می رود. برای خرید در اتوماتیک شرکتی را انتخاب کنید که به صورت تخصصی و حرفه ای در زمینه طراحی، تولید و فروش انواع در فعالیت میکند. شرکت پاسارگاد با همراه داشتن متخصصین باتجربه میتواند بهترین راهنما برای طراحی و تولید در مدنظر شما باشد. پیش از انتخاب نوع در حتما از راهنمایی های متخصصن خبره پاسارگاد  استفاده کنید.

 

انواع کنترل و عملکرد درب های شیشه ای اتوماتیک

درهای سوئینگ، دولنگه لولایی یا بادبزنی

درب اتوماتیک سوئینگ دارای چشمی، موتور، مرکز کنترل، قفل الکترومکانیکال و بازوی متحرک می‌باشد.  به جای باز وبسته شدن با دست،با استفاده از سنسورها به صورت اتوماتیک حول محور لولا باز وبسته می شود. در واقع این سیستم بجای استفاده از ریل برای بازشو در از یک اپراتور به همراه بازو جهت باز کردن درب به همان حالت لولایی استفاده می گردد.

نصب در اتوماتیک سوئینگ بسیار ساده است و از آن می توان در فضاهایی استفاده کرد که هیچگونه جای مانوری برای اجرای ا نواع مختلف در های اتوماتیک وجود ندارد و جایگزین بسیار مناسبی برای در لولایی ساده است. در سویینگ را میتوان بدون جابه جا کردن در اتوماتیک کرد. همچنین در هزینه ها صرفه جویی بسیاری میشود و این نکته از مهم ترین ویزگی های این در است.

درب اتوماتیک شیشه ای سوئینگ میتواند هم به صورت تک لنگه و هم به صورت دو لنگه ساخته شود که در هر صورت بر روی هر لنگه درب یک بازو قرار داده میشود توصیه میشود از اینگونه درب ها برای مکان هایی استفاده شود که عبور و مروری یک طرفه دارند.

ویژگی ها و مزایای سیستم های درهای سویینگ

 • صرفه جویی در فضای ساخت و ساز
 • دسترسی راحت و راحت برای افراد دارای نیازها ویژه
 • عملکرد روان
 • مونتاژ انعطاف پذیر
 • طراحی جذاب
 • انتخاب اپراتورهای در های چرخشی برای پاسخگویی به نیازهای شما
 • لولاهای در خارجی یا مخفی
 • باز و بسته شدن بی صدا
 • باز شدن بدون تماس
 • دسترسی به ساختمان با صرفه جویی در انرژی
 • مقاوم سازی بدون هیچ مشکلی امکان پذیر است
 •  

درب اتوماتیک شیشه ای، نحوه کنترل و عملکرد درب های شیشه ای اتوماتیک

به در‌هایی گفته می‌شود که توسط حسگر و چشمی بالای درب باز و بسته می‌شود و انتخاب ایده آلی برای مکان های پرتردد است. در اتوماتیک شیشه ای در خیلی از اماکن باعث تکریم ارباب رجوع میشود. این درها انتخاب مناسبی برای ساختمان های مسکونی، اداری، تجاری و فروشگاهی است.

استفاده از این درها تا حد زیادی از هدرفت انرژی گرمایشی و سرمایشی از ورودی ها جلوگیری میکند. همچنین عدم استفاده از دستگیره در این درها مانع تکثیر ویروس، میکروب و آلودگی میشود.  در اتوماتیک شیشه ای یکی از بهترین انتخاب ها برای مراکز خرید است. هنگامی که می خواهید منظره ای دیدنی و بدون مانع را به نمایش بگذارید .

درهای اتوماتیک شیشه ای دو نوع شفاف و نیمه شفاف دارند که هر دو مناسب برای ورودی های داخلی و ثانویه هستند.  نوعی از این در با مشخصات آلومینیومی برای استفاده های داخلی مناسب تر است. در این نوع طیف وسیعی از تنظیمات، با سایر موارد اختیاری وجود دارد که به شما امکان می دهد مشخصات را دقیقاً مطابق با نیازهای خود تنظیم کنید. نوع دیگری از این درها به طور استاندارد از شیشه های مقاوم‌تری استفاده می کند. که دارای یک ریل بالا و پایین برای پشتیبانی است و برای کاربردهای خارجی مناسب تر است.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *