دستگاه حضور غیاب مدل T-38762ID

دانلود کاتالوگ محصول

دستگاه حضور غیاب مدل T-38762ID
مشخصات فنی

دستگاه حضور غیاب مدل T-38762ID

  • نحوه ثبت تردد: اثر انگشت
  • نمایشگر:دارد
  • دوربین جهت ثبت تردد:دارد
  • اتصال مستقیم به پرینتر:دارد
  • امکان کار هنگام قطع برق:ندارد
  • قابلیت شبکه:دارد
توضیحات

دستگاه حضور و غیاب

در همه ادارات، کارخانه هاو شرکت های خصوصی و دولتی اطلاع از ساعات دقیق حضور کارکنان در محل کار از ضروریات می باشد. قبلا ثبت حضور و غیاب به صورت دستی و امضا در دفاتر مخصوص این کار صورت می گرفت. این روش سنتی دارای مشکلات زیادی ازجمله نیاز به کارمندان زیاد در این رابطه و اشتباهات محاسباتی مکرر بود.

به مروراین کار از ثبت دستی به سمت ثبت سیستمی پیش رفت. ابتدا دستگاههای کارتی مکانیکی و کم کم با پیشرفت تکنولوژی مدل های جدید به سرعت جایگزین گردید.

دستگاه حضور و غیاب، دستگاهی است که مدیران می توانند به کمک آن تردد، ورود وخروج و مرخصی های پرسنل خود را کنترل کنند. و به دلیل ثبت ترددهای پرسنل از طرق مختلف (تشخیص چهره، اثرانگشت، کارت و…) نیاز به ثبت دستی تردد را مرتفع نموده و خطای آن را به صفر می رساند.
با توجه به الزام قانون گذار در کشور، برای پرداخت حق بیمه برای پرسنل و با توجه به حساسیت بالای این مسأله، نیاز به یک سیستم جامع حضور و غیاب که متشکل از یک دستگاه پیشرفته حضور و غیاب و یک نرم افزار مربوطه باشد امری گریز ناپذیر است.

دستگاه حضور غیاب مدل T-38762ID

دستگاه حضور غیاب مدل T-38762ID، یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاهها در نوع خود بوده و توانایی کنترل تردد و ضبط زمان و تاریخ تردد تا 1000 نفر از طریق اثرانگشت یا کد را دارد.

این دستگاه،یکی ازدستگاه های لازم برای مدیران امروزی جهت کنترل و نظارت بر ورود و خروج پرسنل می باشد، که آنها با کمترین هزینه می توانند از آن استفاده کنند. با نصب این دستگاه در ادارات و شرکت ها می توان زمان ورود و خروج، ماموریت، مرخصی و همچنین اضافه کار پرسنل را ثبت کرد.

این دستگاه پیشرفته گزارش تردد افراد و جزئیات کامل آن ( شامل زمان ورود و خروج ، جمع ساعت کارکرد در روز ، هفته و ماه ) را بصورت جداول اکسل ، کاملا روان و قابل استفاده درآورده و از طریق درگاه USB در اختیار مصرف کننده قرار می دهد . فایل های ساخته شده توسط دستگاه ، قابل استفاده در اکثر برنامه های موجود کشور می باشد. اطلاعات در حافظه دستگاه تا زمان معینی محفوظ خواهد ماند و با قطع برق ازبین نمی رود . دستگاه از یک صفحه نمایش رنگی ، بدنه مستحکم ، استاندارد CE و کیفیت بالایی برخوردار بوده و براحتی توسط کادر اداری نصب و راه اندازی می گردد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!