دستگاه اکسس کنترل

دانلود کاتالوگ محصول

دستگاه اکسس کنترل X7
مشخصات فنی

مشخصات فنی دستگاه کنترل دسترسی X7

  • دارای محافظ سنسور
  • ظرفیت اثرانگشت : ۵۰۰
  • ظرفیت کارت :  ۵۰۰
  • پسورد : ۸
  • بدون صفحه نمایش و گزارش
  • دارای خروجی رله – زنگ – قفل برقی
  • دارای دفترچه راهنما
توضیحات

اکسس کنترل چیست؟

اکسس کنترل یکی از تجهیزات کنترل تردد به شمار می آید که امروزه با پیشرفت تکنولوژی کاربرد زیادی در اماکن مسکونی، دفاتر وکلا، مطب پزشکان، شرکت های خصوصی و دولتی پیدا کرده است.

این دستگاه نوعی سیستم مدیریت تردد می باشد که روی درب ورودی اماکن نصب می شود و افراد برای اینکه بتوانند وارد مکان مورد نظر شوند باید از رمز، کارت، انواع ریموت بلوتوثی، موبایل، اثر انگشت و یا چهره خود استفاده کنند. به همین علت به آن اکسس کنترل درب ورودی هم گفته می شود.

قفل اکسس کنترل در واقع مدار فرمانی است که اگر تشخیص دهد فرد مورد نظر جزو کاربران مجاز می باشد رله ای که روی برد خود دارد را فعال می کند.

اگر بخواهیم انواع اکسس کنترل را نام ببریم می توانیم به اکسس کنترل RFID و اکسس کنترل اثر انگشتی اشاره کنیم. در اکسس کنترل آر اف آی دی کاربر می تواند از رمز و کارت خود برای ورود استفاده نماید. به همین علت به آن قفل کارتی درب حیاط هم گفته می شود. در دستگاه اکسس کنترل اثر انگشتی علاوه بر رمز و کارت می توان از سنسور اثر انگشت هم استفاده کرد.

دستگاه کنترل دسترسی X7

دستگاه کنترل دسترسی اثرانگشتی و کارتی مدل X7 یکی از ارزان ترین و با کیفیت ترین دستگاه اکسس کنترل می باشد که جهت کنترل و محدود سازی تردد از طریق اثر انگشت – کارت و یا رمز عبور مورد استفاده قرا می گیرد.

این دستگاه جهت باز کردن درب با اثر انگشت و یا کارت RFID مورد استفاده قرار می گیرد.

درب بازکن X7 قابلیت تعریف 500 کاربر را در درون خود دارد و قابلیت اتصال به انواع قفل برقی و درب های اتوماتیک را دارا می باشد.

این مدل به دلیل مناسب بودن قیمت یکی از پر فروش ترین دستگاه ها به حساب میاید. اکسس کنترل X7 قابلیت ثبت کاربر مدیر را دارد به این صورت افراد متفرقه قابلیت دستکاری دستگاه و کاربران را نخواهند داشت و تنها مدیر دستگاه می تواند کاربران را ویرایش کند.

به دلیل اینکه تمامی افراد با یک شناسه منحصر به فرد بر روی دستگاه تعریف می شوند مدیر دستگاه می تواند هر زمان که نیاز باشد بدون حضور کاربر دسترسی فرد را بگیرد و پس از آن فرد دیگر اجازه تردد ار درب را نخواهد داشت.

از این درب بازکن و دستگاه کنترل دسترسی اغلب جهت باز کردن درب ورودی منازل و یا مکان هایی استفاده می شود که نیازی به گزارش گیری ورود و خروج ندارند. سرعت اسکن بالا و قیمت مناسب از ویژگی های این دستگاه می باشد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!