رایگان از ما بپرسید

آیا شما هم سوالی دارید؟

 

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا به سؤال خود پاسخ دهید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

1-       راهبند های پاسارگاد چه مدت گارانتی و خدمات پس از فروش دارند؟

 راهبند های پاسارگاد دارای 12 ماه گارانتی قطعات الکترونیکی و 10 سال خدمات پس از فروش ميباشند.
لازم به ذکر است که موارد برخورد با تیرک و نوسانات شدید برق (مانند دو فاز شدن برق ورودی) – شاسی فرمان و ریموت کنترل ها جزء موارد گارانتی نمیباشند.

2-       در صورت قطع برق یا خراب شدن راهبند چطور مسیر را باز کنیم؟

راهبند الکترومکانیکال پاسارگاد مجهز به یک آچار یا هندل حرکت دستی می باشد که توسط آن می توان تیرک راهبند را بالا برده و در وضعیت عمودی قرار داد تا مسیر تردد باز شود.
در راهبندهای هیدرولیک 2 دستگاه شیرهیدرولیک وجود دارد که با تغییر وضعیت آن شیرها راهبند از حالت اتوماتیک به حالت دستی تبدیل شده و با وارد آوردن نیروی بسیار کمی به تیرک آن را بالا برده و مسیر را باز کرد.

3-       آیا راهبندهای پاسارگاد امکان تجهیز به شبکه اینترنتی را دارند یا خیر؟

بله لازم به توضیح هست که برد شبکه ای راهبند پاسارگاد امکان اتصال از طریق شبکه را دارا می باشد، که این امکان اتصال هم شامل LAN و هم WiFi است.
امکاناتی که برد شبکه ای دارد شامل موارد ذیل می باشد.
1-       نشان دادن وضعیت تیرک شامل (بالا و پایین بردن تیرک)
2-       فرمان بالا و پایین دادن به راهبند

4-      آیا راهبندهای پاسارگاد ترددهای بالای 1000 بار در روز را هم پشتیبانی می کند؟

راهبندهای پاسارگاد میتوانند بالاترین ترددها را ساپورت کنند از جمله مکانهایی که تردد آن ها را سالیان سال بصورت پی در پی توانسته اند کنترل کنند می توان به مجتمع بزرگ مگامال – صنایع دفاع – بزرگراه ساوه سلفچگان و … اشاره کرد.

5-       آیا راهبندهای پاسارگاد قابلیت اتصال به سیستم اکسس کنترل را دارند؟

راهبندهای پاسارگاد قابلیت اتصال به سیستم کنترل تردد خودرو ( سیستم تگ RFID، اکسس کنترل، دوربین های پلاک خوان و لیبل خوان ) دارا می باشند تا کاملا به صورت هوشمند جلوی افراد غیر مجاز را داشته باشند. حتی شما با این قابلیت راهبندهای پاسارگاد می توانید اطلاعات زمان ورود و خروج خودر رو را در سیستم ثبت کنید تا آمار رفت و آمد را داشته باشد همچنین می توانید در ساعاتی از شبانه روز محدودیت ورود و خروج قایل شوید.

نصب راهبند تلسکوپی

از ما بپرسید

فرم تماس سریع