راهبند پاسارگاد با تیرک ساده مدل PRBV17H

مشخصات فنی

راهبند هیدرولیک با تیرک ساده

سیستم ضربه گیر تیرک این سیستم شامل یک مکانیزم ساده در محل اتصال تیرک به اجزای محرک آن می باشد.  که باعث جذب ضربات ناشی از برخورد وسیله نقلیه یا تکان های ناشی از وزش باد زاویه انحراف 15 درجه می گردد

قطعات الکتروموتور پمپ شیرها و جک هیدرولیک این دستگاه شامل قطعات صنعتی رایج بازار داخل کشور می باشد.  بنابراین خدمات پس از فروش آنها  بسیار سریعتر وراحتتر از انواع خارجی امکان پذیر است.

تیرک ساده دستگاه پروفیل آلومینیومی با مقطع  میلی متری می باشد.  که دارای شبرنگ شب نما و تابلو ایست در طرفین آن است.

مزیت این تیرک نسبت به انواع مشابه آن این است که یکی از سایزهای متداول  پروفیل های آلومینیومی که در داخل کشور تولید می شوند می باشد.

لذا تهیه آن برای مصرف کننده آسانتر است.

سیستم تنظیم سرعت تیرک این دستگاه مجهز به شیر کنترل جهت تنظیم سرعت بالا و پایین رفتن تیرک به طور جداگانه از ۲ تا ۱۵ ثانیه است.

شایان ذکر است که این مقدار در هنگام نصب دستگاه با توجه به نظر مصرف کننده و جای کاربرد دستگاه یکبار برای همیشه تنظیم می گردد.

 سیستم بالانسینگ گشتاور تیرک

مکانیزم گشتاور تیرک که به علت وزن و طول آن و اجزای محرک واقع می‌شود را به طور قابل ملاحظه‌ای کاهش می‌دهند و این امر باعث کاهش استهلاک و افزایش دوام دستگاه می گردد.

ویژگی های عملکردی قابلیت تردد نامحدود قابلیت نصب صنعتی و متفاوت جهت کاربردهای مختلف را دارا  می باشد

 الف) تیرک ساده  با شبرنگ و تابلو ایست طرفین تا طول ۶ متر

ب) تیرک نردبانی حداکثر تا طول ۵ متر جهت جلوگیری از ترددنفر خودرو

 ج)  تیرک تاشو جهت پارکینگ های مسقف و پارکینگ های دارای محدودیت ارتفاع

توضیحات

در راهبند الکتروهیدرولیک یا هیدرولیک پاسارگاد جهت بالا و پایین بردن تیرک از قوای هیدرولیک یا همان جک – پمپ و شیرهای هیدرولیک استفاده شده است. این راهبند بدلیل داشتن قطعات با کیفیت بالا و مادولار هیدرولیک قابلیت کارکرد در شرایط تردد دائم و با اقلیمهای متفاوت را دارا میباشد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!