قیمت راهبند پاسارگاد با برد قابل اتصال به شبکه

از سال 1395 دربهای اتوماتیک پاسارگاد اقدام به طراحی – ساخت و نصب برد فرمان با قابلیت اتصال به شبکه روی راهبند های پاسارگاد نمود.

این بردها دارای ورودی ها و خروجی های ذیل می باشد:

ورودی ها:قیمت راهبند پاسارگاد با برد قابل اتصال به شبکه

1- فرمان های 3 گانه مجزای ورودی جهت بالا و پایین رفتن تیرک راهبند و همچنین STOP آن.

2- ورودی میکروسوئیچ های حد بالا و پایین تیرک راهبند.

3- ورودی رله چشمی مادون قرمز و یا لوپ دتکتورو عدوات ایمنی دیگر…

این برد کلیه قابلیت های مدار فرمان های قبلی راهبند پاسارگاد را دارا بوده علاوه بر آن قابلیت ارسال موقعیت تیرک راهبند (موقعیت عمودی و افقی) بصورت کد های شبکه و همچنین فرمان پذیری تحت شبکه را دارا می باشد.

شرکت های همکار جهت اتصال راهبند به شبکه معمولا از بردهای الحاقی استفاده می کنند اما برد شبکه ای راهبند پاسارگاد در حقیقت همان برد فرمان راهبند پاسارگاد است که قابلیت های اتصال LAN و WIFI و همچنین USB به آن اضافه شده است.

خروجی ها:

شامل 3 خروجی (3 رله خشک) میباشد.

  1. فرمان بالا رو تیرک راهبند پاسارگاد
  2. فرمان پایین رو تیرک راهبند پاسارگاد
  3. فلاشر یا آلارم

برد فرمان راهبند پاسارگاد با قابلیت اتصال به شبکه یک برد کاربردی با 3 فرمان خروجی رله خشک یا DRY CONTACT هست. که دارای IP مستقل در شبکه اینترنتی یا شبکه محلی (LOCAL NETWORK) به این ترتیب که هر راهبند در این سیستم یک IP  مستقل دارد.

از طریق نرم افزارهای ارتباطی شبکه ای مثل نرم افزارهایی شبیه HYPER TRMINAL تامین می شود. این نرم افزارها از طریق سیم LAN یا از طریق WIFI سیستم کامپیوتر به راهبند وصل می شود. با ورود IP تنظیم شده،روی برد فرمان آن راهبند می توان به فضای فرمان دهی راهبند ورود کرد. به راهبند فرمان داد یا وضعیت راهبند را در آن لحظه دید که تیرک افقی هست یا عمودی.

به این وسیله این برد عملا راهبند به شبکه اینترنتی وصل میشود. و از هر موقعیت مکانی و هر جایی در دنیا و هر SERVERY که با اینترنت دسترسی داشته باشد با نوشتن IP ADRESS در ADRESS BAR می توان با آن راهبند دسترسی پیدا کرد.

بردهای با قابلیت اتصال به شبکه راهبند های پاسارگاد قابلیت ارتباط از طریق کابل LAN ،  WIFIوUSB را دار می باشد.

این ارتباط می تواند از طریق اپلیکیشن خاص روی موبایل هم  انجام گردد. به این معنا که اپلیکیشن روی موبایل  نصب شده و از طریق نت می توان با راهبند ارتباط برقرار کرد. از آن طریق می توان به آن دستور بالا رفتن و پایین آمدن داد.

در این مقطع زمانی تلاش همکاران و تمام شرکت های سازنده راهبند و درب اتوماتیک بر این هست که فرمان دهنده های خارجی مثل ریموت کنترل – شاسی بوش باتون و فرمان دهنده های دیگر از مدار خارج شده و از طریق نرم افزارها و اپلیکیشن ها که ارتباط آنها از طریق بلوتوث و یا WIFI تامین می گردد انجام شود. با سیستم های اتوماسیون تردد مثل راهبند ، درب اتوماتیک و انواع دیگر .

 

ویژگی مهم برد فرمان قابل اتصال به شبکه راهبند پاسارگادقیمت راهبند پاسارگاد با برد قابل اتصال به شبکه

این برد از جهات نویز الکترونیکی و نویزهای مختلف ایزوله می باشد. و این نویزها تاثیری بر روی آن نمی گذارند. این برد با قابلیت 3 فرمان ورودی – خروجی و یا 3 رله خشک این توانایی را دارد که جهت فرمان دادن به انواع وسایل برقی استفاده شود.

به عنوان مثال می توان از طریق اینترنت یا اپلیکیشن های موبایل به روش بدون تماس،امکان فرمان دادن به هر وسیله برقی مهیا می باشد. برای مثال پمپ یک ویلا یا باغ جهت پر کردن مخزن خاصی – آبیاری خاصی و روشن کردن و فعال کردن حتی دزد گیر – فعال کردن و روشن کردن کولر و یا بخاری و پمپ همه این ها را می توان از طریق شبکه از خیلی دور از طریق اینترنت ویا WIFI  از طریق موبایل می توان انجام داد.

شرکت دربهای اتوماتیک پاسارگاد سعی بر افزایش اطلاعات شما کاربر عزیز راجع به عوامل موثر بر قیمت راهبند دارد. تا شما با دیدی کامتر نسبت به تعیین نوع ، تهیه و نصب این راهبند ها اقدام فرمایید.

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *