دربهای اتوماتیک پاسارگاد توانایی مشاوره و کارشناسی انواع مختلف راهبند و گیت با کارایی های متفاوت، که براساس نیاز واحدهای صنعتی و اداری مختلف طراحی و ساخته شده ومدتهای طولانی درهرکدام ازاین پروژه ها درحال کارمی باشد را دارا می باشد.

کارشناسی و فروش دربهای اتوماتیک پاسارگاد شامل خدمات ذیل می گردد:

  • مهمترین و اصلی ترین قسمت مشاوره تعیین نوع درب یا گیت برای محل مورد درخواست مشتری محترم می باشد.
  • تعیین میزان تردد محل مورد نظر
  •  معرفی و پیشنهاد گزینه های مختلف با قیمت ها و کارایی های متفاوت که پس از تشخیص میزان تردد و نوع گیت مورد نیاز به مشتری معرفی می شود تا با توجه به بودجه خود یکی از گزینه ها را انتخاب نماید.
  •  تغییر درب مورد درخواست و طراحی ، ساخت و نصب درب جدید جهت محل مورد تقاضاء مشتری .

در توضیح این خدمت باید اشاره کنم در خیلی از موارد نیاز به طراحی گیت های ابتکاری و روشهای متناسب با محل مورد نظر و نیاز مشتری می باشد. لذا دراین موارد دربهای اتوماتیک پاسارگاد توانسته با تکیه برعلم و تجربه 18 ساله در این زمینه راه حل های مناسبی را ارائه دهد.ازجمله مهمترین این خدمات می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

1- طراحی و ساخت تیرک نردبانی که اشتباها در بازار داخل کشور به تیرک فنسی معروف شده است ، این نوع تیرک طراحی انحصاری دربهای اتوماتیک پاسارگاد می باشد که در این حالت راهبند به یک درب به ارتفاع یک متروعرض 5 متر تبدیل می شود. مهمترین کارایی این نوع راهبند درمکانهایی که نیاز به کنترل تردد وسایط نقلیه و اشخاص بطور همزمان می باشد، است.

2-  نصب سیستم درب باز کن لولایی دو جک جهت درب پارکینگی 3 لنگه

در این سیستم یک جک 2 لنگه، دربی را که روی هم لولا شده اند طی همان مراحلی که بصورت دستی باز و بسته می شده ، باز و بسته می کند.

3-  طراحی و ساخت سیستم اتوماسیون درب ریلی پارکینگی که روی یکدیگر باز می شوند با یک سیستم محرکه ریلی و انتخاب مجزا باز و بسته شدن هر کدام از لنگه ها